19 Eylül 2015 Cumartesi

Yeni Yeni Yeni!

Ne güzel kelimesin sen öyle.. Seni uzaklardan çok severim . Yakınlaştıkça sana yine severim ama bir yandan da endişelenirim ya sevmezsem seni diye biraz da heyecanlanırım . Heyecanım endişeme endişem sevincime karışırken bir sakinleşirim. 

Yine bir çok yeninin içindeyim. Buna bayılıyorum :) Her şey bu kadar yeniyken farkındalığımı arttırmak istiyorum. Yeni olan her şeye yeni bir duruş lazım. Yeni hayatıma başlarken eskiye sünger çekiyorum. En güzel geçmiş unutulan geçmiştir diyorum . Eskilerden, beni yoran, geren ,tüketen şeyleri uzaklaştırıyorum. Eskiye dair aşklarımı yine hayatımın en güzel yerlerine işliyorum ..Evet oldu.

Şimdi uzaklaştırdığım eskilerin yerine çok beğendiğim yeni şeyler alıyorum. Yeni insanlar, yeni kahveler, yeni sporlar, yeni şehirler, yeni kitaplar ... Evet aynen öyle.

Şimdi yılın olumlamasını yapma zamanı. Ben değerliyim ve bana ait olan her şey değerli ve özeldir. Hep güzel şeyler gelecek başıma çünkü ben bunu hak ederim :) Negatif olumsuz ne varsa uzaklaştırdım .. Geriye getiremeyeceğim şeyler için üzülmekten vazgeçiyorum. Üzülmüyorum ..

Daha çok üretmeye söz veriyorum daha çok öğrenmeye daha çok dinlemeye.. Ve sade bir hayat hedefliyorum.Sade.. Bir evin dekarosyonu gibi.. Aslında çok şeyi olan salkımsaçak ama bunları düzene sokan , saklayan çekmece ve rafları olan bir ev. Her raf gözünde ve çekmecede kimsenin bilmediği şeyler barındıran ..İşte dışardan bakıldığında sade, dingin duran.. Karıştırdıkça dökülen raflarıma güzel koleksiyonlar biriktirmek istiyorum...

ve bir şarkı söylüyorum..

Yeni bir duruş , yeni dokunuş .. Tek tek keşfetmem lazım,
Yeni bir hayat gerisi bayat.. aahhh KENDİME YENİ BİR BEN LAZIM ;)

Hiç yorum yok: